5 cest ke krásným, zdravým, dlouhým a hustým vlasům

Experimenty s vlasy, rovnání nebo kulmování, velká zátěž nebo vysoké teploty – to jsou faktory, které nepříznivě ovlivňují stav našich vlasů.

Právě kvůli nim musíme čelit nadměrnému vypadávání vlasů nebo pomalému růstu vlasů. Zároveň se noříme do snů a představujeme si, že na naší hlavě jsou krásné, zdravé a husté vlasy. Jak docílit toho, aby vaše vlasy rostly rychleji a ve skvělé kondici?

Prvním způsobem regenerace vlasů je vlasové  olejování – můžeme to udělat nasucho (pouze s olejem) a na bázi kondicionéru nebo masky. Nanesením oblíbeného oleje na vlasy budou vaše vlasy méně lámavé a méně suché. Olej můžete smíchat s maskou a nechat několik minut pod víčkem. Do masky můžete přidat i med, kokosový olej nebo arganový olej.

HAIR CARE PANDA

HAIR CARE PANDA

Díky těmto hydratačním tukům rychle dodáte vlasům potřebné vitamíny. Nezapomínejte také na správnou stravu – vaše vlasy vám velmi rychle poděkují, pokud váš talíř obsahuje produkty bohaté na zinek, železo, bílkoviny a antioxidanty. Mladý ječmen, chia semínka nebo lněné semínko pozitivně ovlivní stav vašich vlasů. Můžete je smíchat s vaším oblíbeným ovocem a zeleninou ve smoothies, šťávách a pěnách.

Do koše také vyhoďte všechny přípravky na péči o vlasy, které obsahují silikony – zpomalují růst vlasů tím, že blokují vlasové žlázy a tím vlasy zatěžují. Okamžitě zaznamenáte rozdíl, když se rozhodnete pro přírodní vlasovou péči. Každých pár nebo několik dní si provádějte peeling. Scrub si můžete připravit sami doma smícháním kávy, zeleného jílu nebo cukru s vlasovou maskou. Peeling a masáž stimuluje vlasové cibulky a čistí pokožku hlavy, urychluje růst . Pokud se chcete na jaře stát majitelkou bujných vlasů, vyhněte se suchým šamponům, lakům na vlasy, kulmám a žehličkám.

Viz: sérum na řasy

Aplikováním několika jednoduchých pravidel a poskytnutím tělu vhodných vitamínů pro vlasy můžeme rychle zaznamenat rozdíl ve stavu vlasů. Již po několika týdnech pečlivé péče se náš účes nemyslitelně změní a vlasy se výrazně prodlouží.

Léky na vypadávání vlasů na podzim

Noční můrou každé ženy je zvýšené vypadávání vlasů na podzim. Neměli bychom se tím příliš zabývat, protože je to zcela přirozený jev. Naše tělo tak reaguje na měnící se povětrnostní podmínky a na trochu jinou stravu než přes léto.

Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair

Je to však nepochybně nepříjemný neduh, který nám dokáže zkazit náladu na celý den při ranní sprše, kdy v odtoku najdeme hrst vlasů. Naštěstí si můžeme pomoci velmi rychle, stačí změnit pár věcí v každodenní rutině.

Nejjednodušší metodou je každodenní užívání doplňku stravy s komplexem vitamínů, který nás přiměje velmi rychle doplnit nedostatky. Během krátké doby si začneme všímat, že vlasů vypadává stále méně, až nakonec tento problém zcela zmizí. Druhým způsobem, vyžadujícím trochu větší nasazení, je pravidelné používání speciálních kondicionérů, které je vhodné vtírat do pokožky hlavy. Používejte je co nejčastěji, nejlépe každý den. Díky implementaci těchto dvou metod brzy zaznamenáme inhibici vypadávání vlasů nebo alespoň výrazné snížení problému.

VIZ: vitamíny pro vlasy

4.7/5 - (3 votes)