Amla właściwości efekty cena i pozytywny wpływ na zdrowie

W ciągu ostatnich lat ukazała się duża presja na nieskazitelny wygląd oraz zgrabną sylwetkę. Można to przede wszystkim wśród kobiet. Zdecydowanie takie zachowanie jest nie godne podziwu, a gonitwa za ideałem niepotrzebna iż na tym świecie ludzie idealni najzwyczajniej nie istnieją.

Można dostać jednak produkty roślinne czy owoce, które pozwalają nam podwyższyć własną samoocenę a także przybliżyć do wykreowanego ideału. Amla od dawna uważana jest za najważniejsza w leczniczym systemie wschodu roślinę. Naturalny produkt zapewniający nam ludziom długowieczność w pełnym zdrowiu.

Amla genialna roślina

Amla jest krzewem pochodzącym z Indii. Wyglądem przypomina dorodne, zielone kwiaty. Smak jest cierpki i intensywnie kwaśny. Przypomina on agrest. Owoce pozyskiwane z tego właśnie drzewa mają całą masę zastosować. Amla właściwości stosowane są bardzo często w trakcie pielęgnacji ciała jak również w leczeniu. Amla proszek używany jest do zabiegów na włosy, ciało, a także twarz. Owoce te posiadają zdecydowane ilości witaminy C, polifenoli, oraz falwonidów. Tym samym czynią z niej produkt o antyoksydacyjnych właściwościach.

Amla gdzie kupić i cena?

Produkty z owocem indyjskiego drzewa możemy nabyć w sklepach internetowych, bądź niektórych aptekach. W Polsce niestety ciężko jest dostać świeże owoce. Polecane są jednak preparaty wytworzone w procesie suszenia lub proszkowania owoców. Amla cena jaką należy zapłacić to około 20 – 30 zł za opakowanie.

Amla jak spożywać?

Jednym z podstawowych przepisów jest zmieszanie 1.5 g proszku Amla z wodą. Sproszkowany produkt można dodawać także do jogurtów bądź koktajli owocowych.

Amla właściwości

  • Wspiera układ trawienny
  • Odżywia skórę głowy i włosy
  • Jest uznawana za naturalny antyoksydant
  • Źródło witaminy C
  • Polecana przy chorobach serca jak również cukrzycy
  • Charakteryzują ją właściwości antywirusowe i antybakteryjne
hair care panda

Hair Care Panda

Amla na odchudzanie

Ten niezwykły owoc ma właściwości przyspieszające proces odchudzania. Warto wprowadzić go do swojej diety, kiedy marzymy by zrzucić zbędne kilogramy. Zapobiega on spadkom cukru we krwi tzw. hipoglikemii. Chroni tym samym przed nagłymi napadami głodu. Dodatkowo nasila metabolizm tłuszczów. Na rynku możemy odszukać coraz więcej preparatów z zawartością indyjskiego agrestu. Prócz zdrowej suplementacji warto pamiętać o potrzebnej aktywności ruchowej, wtedy nasze odchudzanie na pewno będzie bardziej efektowne. Dieta tez stanowi niezbędny element tego procesu. Konsumenci, którzy na co dzień prowadzą zdrowy styl życia przyznali, że po przyłączeniu suplementacji owocem Amla ich rezultaty w odchudzaniu znacznie się poprawiły.

Amla zastosowanie w kosmetyce

Owoce indyjskiego Agresu posiadają dobroczynne właściwości wzmacniające włosy. Wykorzystywanie zabiegów z olejkiem z amli podczas masażu głowy, odżywia kosmyki a także pobudza ich wzrost. Olejek zapobiega też pojawianiu się łupieżu i łagodzi podrażnienia skóry głowy.

Amla na włosy

Pierwszorzędnym z zastosowań ekstraktu z Amli są właśnie olejki do włosów. Ich cenne właściwości dają wysoce skuteczne działanie kosmetyków. Preparat w formie olejku ogranicza wypadanie włosów wzmacniając cebulki. Włosy zaczynają rosnąć szybciej i są o wiele gęstsze. Dodaje im cudownego blasku a także wykazuje działanie przeciwłupieżowe. Pogłębia ciemny odcień kosmyków. Olejek dodatkowo nadaje włosom elastyczność.

Amla dla kogo?

Stosowanie poleca się w pierwszej kolejności kobietą, które pragną odpowiedniej pielęgnacji i zdrowego wyglądu. Systematyczne suplementowanie indyjskich owoców efektownie odżywia oraz regeneruje skórę głowy także włosy.

premium collagen 5000

Premium Collagen 5000

5/5 - (2 votes)