Dieta owsiankowa. NOWOŚĆ! Dieta idealna,kiedy czasu brak!

Owsiane płatki powinny na wejść do menu każdej osoby, która pragnie zgubić kilka zbędnych kilogramów. Mają one dobroczynne działanie dla naszego układu trawiennego. Płatki owsiane skutecznie oczyszczają przewód pokarmowy z toksyn, pęcznieją w żołądku, dzięki temu utrzymują uczucie sytości przez długi czas, pobudzają perystaltykę jelit i niwelują zaparcia.

Te wszystkie zalety sprawiają, że osobom odchudzającym się będzie prościej stracić zbędną tkankę tłuszczowa, kiedy włączą do swojej diety owsiankę. Jest ona pokarmem na tyle odżywczym, że może być głównym elementem diety lub… jej wyłączny składnik! Dieta owsiankowa.

Trójfazowa dieta owsiankowa efekty – Na czym polega dieta długotrwała

Trójfazowa dieta owsiankowa powoduje, że możemy stracić kilka nadprogramowych kilogramów w bardzo krótkim czasie (nawet do 3,5 kilograma tygodniowo!). Aby wprowadzić ją w życie, należy uzbroić się w cierpliwość i być przygotowanym na dość monotonne menu – trud ten jest jednak wart zadziwiających rezultatów. W trakcie jej przeprowadzania nie należy jeść żadnych słodkich bądź słonych przekąsek, białego pieczywa, makaronów i ryżu, a dodatkowo trzeba wystrzegać się słodkich i gazowanych soków. Dieta owsiankowa podzielona jest na 3 fazy. Pierwsza faza diety polega na spożywaniu wyłącznie owsianki, 3-4 razy dziennie, podanej z dodatkiem mleka krowiego, sojowego lub jogurtu naturalnego. Można doprawiać ją minimalną ilością soli bądź słodzikiem. Druga faza diety owsiankowej trwa miesiąc. Dieta owsiana menu.

Slimdropico

W tym czasie nadal serwujemy owsiankę około 3 razy dziennie, możemy jednak dodatkowo wprowadzić jeden lekkostrawny posiłek – np. obiad składający się z przygotowanego na parze kurczaka lub ryby oraz ulubionych warzyw skrapianych odrobiną oliwy. Po skończeniu tej fazy powinniśmy mieć już rezultaty w postaci utraty nawet dwóch rozmiarów! Trzecia faza owsiankowej diety trwa dwa tygodnie. Przygotowujemy wtedy owsiankę raz w ciągu dnia, uzupełniając jadłospis lekkostrawnymi posiłkami – warzywami, owocami, rybami czy chudym mięsem. Taki okres „przejściowy” służy zapobieganiu efektowi jo-jo i pozwala utrzymać osiągnięte efekty. Jest tylko jeden minus diety owsiankowej to fakt, iż po jej finale będzie konieczna wymiana garderoby, mniejsza nawet o pare rozmiarów!

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Żeń-szeń właściwości. Poznaj fenomen rośliny, którą czczono już wieki temu!

Dieta owsiankowa opinie i fekty czyli skuteczny detoks oragnizmu

Jeśli nie zależy Ci w pierwszej kolejności na spadku wagi, ale czujesz się ociężała, doskwierają Ci zaparcia lub wzdęcia, a dodatkowo puchną ci ręce i nogi, możesz postawić na owsiany, jednodniowy detoks. Polega on na Wyłącznym jedzeniu owsianki przyrządzonej na mleku zwierzęcym lub jak kto woli roślinnym przez 1 dzień. Podczas tego dnia nie możesz przyjmować innych posiłków, czy to stałych, jak i płynnych.

Należy także pić dużo niegazowanej wody (minimum 2 litry!), dzięki czemu błonnik zawarty w owsiance będzie mógł zadziałać jak „odkurzacz” w twoim przewodzie pokarmowym. Tego dnia zaleca się zjeść od 3 do 5 porcji owsianki (tyle, by uciszyć głód), bez zbędnych dodatków. dnia odczujesz, że twój metabolizm wskoczył na najwyższe obroty i zniwelujesz uczucie ciężkości. Dodatkowym efektem może być spadek wagi nawet o 2 kg! Aby zachować wymarzony efekt i raz na zawsze pozbyć się zaparć, można powtarzać detoks owsiankowy raz w tygodniu przez dwa lub trzy miesiące.

Na odchudzanie >> ZOBACZ

4.8/5 - (6 votes)