Jak poprawnie przejść dietę grejpfrutową?

Kiedy myślisz o diecie grejpfrutowej, możesz myśleć, że jest to dieta wyłącznie grejpfrutowa. Jednak jest to dalekie od prawdy; musisz w rzeczywistości jeść różne pokarmy, aby dieta odniosła sukces.

Jak każda dieta, możesz stracić na wadze podczas diety grejpfrutowej, jeśli przestrzegasz zdrowych nawyków żywieniowych i przestrzegasz regularnego programu ćwiczeń.

Istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać, aby zwiększyć szanse powodzenia diety.

 1. Powinieneś podążać za odpowiednimi kombinacjami żywności. Na przykład posiłek z boczkiem z sałatkami pomaga spalać tłuszcze. Więc jeśli pominiesz jedną dietę z twojej diety, skończysz tylko sabotując swoją dietę.
 2. Jak każda inna dieta, woda odgrywa bardzo ważną rolę w sukcesie diety. Musisz codziennie pić co najmniej dwa litry wody, aby schudnąć.
 3. Ci, którzy odnoszą sukcesy w diecie grejpfrutowej, promują ostrożność przy przyjmowaniu kofeiny. Należy przyjmować nie więcej niż filiżankę posiłku, ponieważ zbyt duża ilość kofeiny może wpływać na proces spalania tłuszczu w organizmie i równowagę insuliny.
 4. W tej diecie trzeba właściwie jeść, aby schudnąć. W rzeczywistości musisz podwoić spożycie warzyw i mięsa na każdy posiłek.
 5. Chociaż musisz dobrze jeść, nie powinieneś oszukiwać i jeść między posiłkami. Przy tak dużej różnorodności produktów do wyboru i jedzenia nie powinno być żadnego powodu, abyś oszukiwał podczas diety!
 6. Specjalnością diety grejpfrutowej jest to, że musisz jeść więcej, aby stracić na wadze. Musisz tylko uważać, aby jeść tylko odpowiednie pokarmy i unikać jedzenia niewłaściwych pokarmów.
 7. Oczywiście, podczas gdy można jeść większe ilości mięs i warzyw, ważne jest, aby wyeliminować ze swojej diety słodkie ziemniaki, desery, pieczywo i białe warzywa.
 8. Jeśli spojrzysz na dobrą stronę diety grejpfrutowej: chociaż musisz zrezygnować z pysznych potraw, możesz używać masła w warzywach i podczas gotowania podczas diety.
 9. Podczas gdy sok grejpfrutowy odgrywa integralną rolę w diecie, ważne jest, aby pić dokładnie sugerowaną ilość soku lub grejpfruta. Nawet jeśli nie podoba ci się ten owoc, musisz pić / jeść dużo owoców i soku, ponieważ pomaga to w procesie spalania tłuszczu.
 10. Dieta grejpfrutowa nie powinna być przestrzegana w sposób ciągły. Musisz trzymać się diety przez około 12 dni, a następnie pozostawić ją na dwa dni i ponownie rozpocząć dietę po dwudniowym odpoczynku.
 11. Dobrą potrawą do jedzenia na diecie są czerwona cebula, surówka z białej kapusty, zielone warzywa takie jak ogórek, zielona fasola i szpinak liściowy, marchew, chili bez fasoli, rzodkiewki, pomidory, ryby, twaróg, chude mięso, hot dogi, ryby, tuńczyk, kotlety wieprzowe, kurczak, boczek, sos do sałatek, jajka, squash, przyprawy i przyprawy, takie jak ketchup, pieprz, sól, sos sojowy i zioła oraz oczywiście grejpfrut
 12. Żywność, której nie można jeść, to seler, groch, dżem, warzywa skrobiowe, takie jak ziemniaki i kukurydza, desery, masło orzechowe, dżem, frytki, płatki zbożowe, sos sałatkowy o niskiej zawartości tłuszczu, precle i makaron.
Slimdropico

SlimDropico

Postępuj zgodnie z tymi 12 wskazówkami, a będziesz mógł skutecznie schudnąć na diecie grejpfrutowej!

5/5 - (3 votes)