JELLY BEAR HAIR – witaminy na włosy w żelkach

Nie od dziś wiadomo, że stan zdrowia człowieka można ocenić na podstawie jego wyglądu, a dokładnie stanu w jakim znajdują się na przykład nasze włosy, skóra i cera. Otóż, nasze paznokcie i włosy potrafią bardzo wiele powiedzieć na temat ogólnego stanu naszych komórek.

Biotyna i jej ogólny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.

Jeżeli zatem włosy są łamliwe, rozdwajają się, wypadają oraz brak im blasku, to prawdopodobnie komórki naszego ciała nie są w odpowiedni sposób odżywione.Warto również być świadomym tego, iż wszelkie witaminy z grupy B bardzo korzystnie wpływają na szereg procesów zachodzących w naszym organizmie, natomiast do witamin wliczających się w tę grupę należy również biotyna (witamina B7), czyli witamina H. Sama jej nazwa pochodzi od niemieckiego słowa ” Haut”, co po polsku oznacza skórę. Jelly bear hair.

Biotyna i jej przeznaczenie.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że biotyna zawarta w organizmie, oprócz pozytywnego wpływu na zdrowy wygląd naszych włosów i skóry, ingeruje również w wiele innych partii wewnątrz naszego ciała. Ta bardzo niestabilna, a także wrażliwa substancja, bardzo silnie reaguje na zmiany temperatury, promieniowanie UV, nadmierny kontakt z wodą oraz związkami zasadowymi i tlenem. Ogólnie biotyna to związek, który w swoim składzie zawiera siarkę. Jest to substancja, którą wiele organizmów, w tym także ludzki, pobiera w wielu pokarmach, pomimo tego, iż pewne jej ilości zostają syntezowane już w przewodzie pokarmowym poprzez bakterie jelitowe, które w nich występują. Biotyna magazynowana jest w ludzkiej wątrobie. Oprócz zbawiennego wpływu na wygląd skóry i włosów, z powodzeniem możemy wymienić jej następujące funkcje:

 • wspomaganie procesu wchłaniania witaminy C
 • czyny udział w procesie metabolizmu niektórych tłuszczów i białek
 • uczestniczenie w syntezie kwasów tłuszczowych
 • współdziałanie w przemianie cukrów, a także aminokwasów
 • współdziałanie wraz witaminą K w procesie syntezy białka o nazwie protrombina, które z kolei odpowiedzialne jest za prawidłowe krzepnięcie krwi

Jelly Bear Hair
Witaminy na włosy

Jelly Bear Hair

Pozytywny wpływ biotyny na wygląd naszych włosów.

Nie mniej biotyna głownie kojarzy nam się z suplementem, który spożywamy w celu poprawy wyglądu naszych włosów, a także skóry. Zdrowe, lśniące i zadbane włosy to priorytet niemalże każdej przedstawicielki płci pięknej. Niejednej z nas dodają uroku, a co najbardziej istotne: ich piękny wygląd poprawia nasze samopoczucie, a także sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjne. Zdrowe włosy to również cenna informacja o stanie naszego zdrowia, który wszystkim wszem i wobec zapowiada, że jesteśmy w pełni zdrowia i czujemy się świetnie.

Jeżeli zatem marzymy o nienagannym wyglądzie naszych włosów, powinniśmy w odpowiedni sposób dostarczać niektóre składniki odżywcze w naszej codziennej diecie, a co za tym idzie zapobiegać wszelkim niedoborom związanym z witaminą H. Idąc tym śladem, bogate źródła witaminy H znajdziemy na przykład w takich artykułach spożywczych jak: wątroba wołowa, drożdże piwne, żółtka jajek, niektóre grzyby, orzechy włoskie, orzechy ziemne, sardynki, migdały, mąka sojowa, a także czekolada. Niestety, sama obróbka termiczna niekorzystnie wpływa na jakość oraz przyswajalność biotyny w spożywanych przez nas posiłkach. Oprócz tego, żyjąc w ciągłym pośpiechu i przebywając wiele godzin w ciągu dnia poza domem, nie mamy takiej możliwości, aby non stop trzymać rękę na pulsie, aby w każdej chwili móc przekąsić coś, co pozytywnie wpłynie na cały nasz organizm oraz przy okazji zadba o prawidłowy wygląd włosów. Tutaj z pomocą mogą przyjść suplementy diety. W niewielkim opakowaniu zmieści się mnóstwo tabletek zawierających biotyna na włosy w postaci białego proszku, przeznaczoną do użytku codziennego. Wspomaganie się suplementami to bardzo prosty i bezproblemowy sposób na wyrównanie wszelkich niedoborów witamin, które z kolei są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Biotyna – zdrowe włosy i skóra.

To fakt, że biotyna bardzo korzystnie wpływa nie tylko na wygląd włosów, lecz także na ogólny stan organizmu, nasz komfort życia, a także samopoczucie. W szczególności przyczyniają się do tego cząsteczki siarki, które są z kolei nieodzownym elementem składu biotyny, które docierając do niektórych komórek, rozprowadzają ten ceny pierwiastek w odpowiednie miejsca, a co za tym idzie: czynnie uczestniczą w procesie syntezy niektórych kwasów, cukrów i tłuszczy. Suplementy zawierające biotynę przeznaczone są w szczególności dla osób, które cierpią na nadmierne wypadanie i łamliwość włosów, łuszczenie się skóry, a także łamliwe i słabe paznokcie, a także na złą kondycję całego organizmu, stany przemęczenia i depresję.

Warto również wspomnieć o nieporządnych skutkach niedoboru witaminy H. Mimo tego, iż podobna sytuacja zdarza się niezwykle rzadko i zazwyczaj jest następstwem zbyt długiej i przewlekłej kuracji antybiotykowej, nasze ciało z pewnością oznajmi nam o niej kilkoma istotnymi szczegółami. Niewątpliwie, naszym pierwszym sygnałem co do tego, iż w naszym organizmie został obniżony poziom zawartości biotyny może być nadmierne wypadanie włosów, a także łojtokowe zapalenie skóry. Niektórzy również mogą odczuwać wzmożone objawy obniżonej kondycji całego ciała, apatię, stany depresyjne, nerwowość, senność, a nawet halucynacje.

Jelly Bear Hair

Otóż, do tej pory nie stwierdzono negatywnego działania biotyny w przypadku jej nadużywania. Nie wpływa to w żaden sposób na nasz organizm, nie mniej jednak wszelkie suplementy zawierające witaminę H, powinniśmy przyjmować z rozsądkiem i tylko wtedy, jeżeli jest to zupełnie koniecznie. Oprócz tego, biotyna sprawia, że nasza błona śluzowa rozwija się w odpowiedni sposób, natomiast nasze jelita działają o wiele sprawniej, a także są o wiele bardziej odporne na wszelkie urazy mechaniczne. W najgorszym wypadku, dość znaczny spadek, a także niedobór witaminy H w naszym organizmie, może być przyczyną niezwykle niebezpiecznej dla naszego zdrowia awitaminozy, co z kolei będzie owocowało postępującymi po sobie spustoszeniami w naszym ciele.

Co znajduję się w witaminach na włosy?

Jeden miś Jelly bear hair zawiera 13 odżywczych składników które zapewnią Twoim włosom kompletną pielęgnację:

 • Biotyna 500 %
 • Niacyna 200%
 • Witamina E 200%
 • Cynk 100%
 • Selen 100%
 • Miedz 100%
 • Witamina A 100%

Jak działają żelki na włosy? – Jelly bear hair opinie

Każdy misiowy żelek zawiera taką samą dawkę witamin, które stanowią podstawę pięknych włosów. Misie na włosy pozytywnie wpływają na kolor, zachowując odpowiednią pigmentację włosów. Dodatkowo pomagają utrzymać zdrową skórę głowy, a także chronią organizm przed stresem oksydacyjnym. Kolejnym atutem jest fakt iż suplement żelki na włosy jest produktem bez laktozowym, bezglutenowym oraz wolnym od GMO! Naturalne składniki zamknięte w formie żelka utrzymują zdrowy wygląd włosów w słodki sposób.

Jelly bear hair >> ZOBACZ -50%

5/5 - (3 votes)