Makijaż permanentny ust cena efekty czy warto?

Duże i piękne usta są marzeniem każdej z pań. Niestety natura nie zawsze jest łaskawa i nie koniecznie zostaliśmy nimi obdarzone.

Wraz z upływającym czasem kontur ust zanika i blednie, na skutek wielu czynników. Obecnie nie musimy się tym przejmować ponieważ istnieje makijaż permanentny ust.

Usta bywają powodem kompleksów, jeśli problem jest duży można poddać się plastycznej operacji. Jednak to dość poważny krok. Bezpieczniejszym, mniej inwazyjnym i co  istotne tańszym rozwiązaniem jest makijaż permanentny ust, który pozwoli wydobyć ich naturalny odcień i minimalnie wyrówna ewentualne asymetrie. Usta wyglądają najbardziej naturalnie, kiedy jako pigment używana jest czerwień wargowa. Makijaż permanentny ust nie powinien być traktowany jako intensywny i wyjściowy. Wykonywany jest on mineralnymi, a także roślinnymi barwnikami, odpowiadającymi kolorytowi naszej skóry. Bez wątpienia podstawowa z zalet właśnie tego makijażu jest ogromna oszczędność czasu. Rano budzisz się z pięknymi, zmysłowymi ustami, bez potrzeby uzupełniania i malowania ich. Czy właśnie nie tego pragną kobiety?

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Zanim linergistka przestąpi do makijażu obrysowuje nasze usta konturówką, torując ich kształt. Po zaakceptowaniu przez klienta bądź wskazanych przez niego korektach przystępuje się do wypełnienia. Barwnik wprowadzany jest przy pomocy jednorazowego aplikatura. Po zakończeniu na usta nakładany jest krem łagodzący oraz przeciwzapalny. Makijaż permanentny ust wykonuje się w miejscowym znieczuleniu. Najlepiej działa podane w trakcie, a nie przed zabiegiem.

Makijaż permanentny ust gojenie

Do 3 dni po zabiegu przyjmować Heviran

Nie myć i nie moczyć ust

Smarować wskazanymi przez linergistkę produktami

Do 4 tygodni unikać basenu, saun, solarium oraz SPA

Makijaż permanentny ust korekta

Korekta wliczona jest w cenę makijażu i uwzględniana jest w przedziale czasowym 2-6 tygodni po zabiegu. Podczas korekty można delikatnie zmienić odcień, kolor ale także kształt ust. Jeśli klientka nie czuje się w dalszym ciągu najlepiej można radykalnie zmienić kolor.

Makijaż permanentny ust cena

Cena uzależniona jest od oczekiwań klientki. Zaznaczenie tylko i wyłącznie konturów to koszt około 600-700 zł. Kompletne wypełnieni kolorem może kosztować w granicach 800 – 1000zł. Cena zależy także od miasta czy renomy danego salonu.

Czy zabieg jest bolesny?

Każda osoba ból odczuwa zupełnie inaczej. Co dla innych jest bolesne, dla drugich nie będzie zbyt odczuwalne. Makijaż permanentny ust opinie jakie możemy przeczytać świadczą zazwyczaj o tym, że ból pojawia się dość często, jednak nie jest on bardzo intensywny i dokuczliwy. Dodatkowo znieczulenie niesamowicie potrafi go złagodzić.

Makijaż permanentny ust czy warto?

Bez wątpienia stanowi świetne rozwiązanie dla osób, których usta są wąskie, asymetryczne czy nazbyt blade. Dodatkowo z wiekiem tają się pozbawione kolorytu i mniej wyraźne. Przyczyniają się do tego różne czynniki:

Promieniowanie UV

Zmiany hormonalne

Zmiany związane z utrata wody ze skóry

Makijaż permanentny ust diametralnie poprawia ich pierwotny wygląd. Usta są pełniejsze i wyraźne, a przy tym wyglądają bardzo naturalnie. Nie należy jednak zapominać o ich systematycznym nawilżaniu. Aby przez długie lata cieszyć się ich wyglądem stosuj odżywcze pomadki i balsamy.

 

Rate this post