Przedłużanie rzęs Radom metody opinie porady metody

Krótkie i rzadkie rzęsy sprawiają, że oko wydaje się małe i wygląda na zmęczone. Niepodważalnym argumentem przemawiającym za ich przedłużeniem jest fakt iż oko wygląd na większe i otworzone.

Dzięki temu twarz prezentuje się bardzo dobrze, a my przyciągamy wzrok napotkanych ludzi.Przedłużanie rzęs w ostatnich latach stało się niezwykle popularne. Wiele kobiet tym samym decyduje się na jego wykonanie. Powszechnie wiadomo, że tajemnicze pojrzenie potrafi zdobyć serce nie jednego mężczyzny. Zabieg przedłużenia rzęs jest także swoistą odpowiedzią na obecne treny. W świecie beauty królują idealne, długie i gęste jak firanka rzęsy. Jednak nieliczne z nas matka natura takimi też obdarzyła. Z pomocą w tej sytuacji przychodzą więc sztuczne rzęsy.

Jak dbać o sztuczne rzęsy?

Po zabiegu uzupełniania rzęs należy o rzęsy dbać. Przedłużanie rzęs jest już właściwie kompletnym makijażem oka. Nie zaleca się malowania linii rzęsach eyelinerem. Przy rozpatrywaniu ceny warto wziąć pod jakość rzęs, bo czasami przedłużanie rzęs jest drogie, dlatego że wykonane lepszymi materiałami. Część salonów błędnie informuje swoich klientów o wyższej cenie przedłużania rzęs z uwagi na wykorzystanie rzęs naturalnych, jakimi są rzęsy kaszmirowe.

Tymczasem rzęsy kaszmirowe są rzęsami powstającymi w syntetyczny sposób. Jedynymi naturalnymi rzęsami wykorzystywanymi podczas przedłużania rzęs są rzęsy z norek. Klientki chwalą sobie te rzęsy, dlatego że cechują się mocnym czarnym kolorem, a dodatkowo są też cienkie i pięknie komponują się z naturalnymi rzęsami. Kępki rzęs sklep oferuje w wielu różnych typach, dzięki czemu łatwo można sobie wybrać takie, jakie będą idealnie pasowały do Twojej urody. Później natomiast trzeba wykonać uzupełnianie rzęs. Ten zabieg powinny wykonać panie, które jakiś czas temu wykonały przedłużanie rzęs i teraz chcą ponowić efekt. Po około trzech czterech tygodniach należy się zgłosić na zabieg uzupełniania rzęs i zostaną doklejone nowe sztuczne rzęsy sklep. To pozwoli na nowo odświeżyć spojrzenie i sprawić, że klientka będzie się czuła bardzo dobrze. Dbałość o sztuczne rzęsy sprawi, że będzie się można nimi cieszyć przez dłuższy czas i o to właśnie chodzi. Taka ozdoba na pewno sprawi przyjemność każdej kobiecie. Warto jednak dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Przedłużanie rzęs Radom

Argumenty które przemawiają za to przede wszystkim oszczędność czasu, ponieważ nie będziesz potrzebowała go tak wiele na wykonanie makijażu. Panie które mają wykonany zabieg często rezygnują z jakiegokolwiek makijażu poza lekkim podkładem. Sztuczne rzęsy otwierają oko, tak więc tuz czy eyeliner są zbędnymi dodatkami. Która z nas nie chciałaby rano budzić się z atrakcyjnym, zalotnym wyglądem? Przedłużone rzęsy sprawdzają się również na wczasach. Wysoka temperatura, woda nie są warunkami które sprzyjają utrzymaniu się maskary. Doklejone rzęsy są odporne na wodę, tak więc można w nich pływać bez najmniejszych obaw.

Dawniej przedłużanie rzęs było to doklejenie do naszej powieki, plastikowych, grubych i szpecących włosów,. Całe szczęście te czasy już mamy za sobą! Aktualne rzęsy wykonane sa z ekologicznych tworzyw, dając tym samym naturalny efekt. W odniesieniu to wcześniejszych spadła również cena zabiegu. Miało na to wpływ kilka czynników mianowicie konkurencja rynkowa, ruszyła produkcja tworzyw wykorzystywanych do produkcji rzęs, ale także znacznie rozwinęły się techniki.

Radom przedłużanie rzęs metody

Przedłużanie rzęs opiera się na doklejeniu do naszego naturalnego włosa rzęsy sztucznej wykonanej z naturalnego lub syntetycznego tworzywa. Na dzień dzisiejszy stosuje się następujące techniki : 1:1, 2:1 , 3:1. Wprowadzono również nową dającą maksymalną objętość 5:1. Metodę powinna dostosować stylistka kierując się zagęszczeniem wybranym przez Ciebie, a także fizyczną możliwością rzęs.

Rzęsy metodą 1:1

Przedłużanie polega na doklejeniu do każdej naszej naturalnej rzęsy po 1 jedwabnej. Efekt fiest niezwykle naturalny i delikatny.

Rzęsy metodą 2:1 oraz 3:1

Metody te wymagają użycia naturalnych rzęs np.: z futra norek, ze względu na swoją wagę. Nie obciążą one naturalnych rzęs ze względu na lekkość. Wskazana przede wszystkim dla kobiet, których rzęsy są bardzo rzadkie.

Przedłużenie rzęs cena

Koz takiego zabiegu waha się w graniach 100-300 zł oraz zależy od metody przedłużania, miasta i renomy salonu. Im więcej doklejonych rzęs do jednej tym wyżza cena.

Ile czasu utrzymuje się efekt?

Kwestia ta jest bardzo indywidualna i zależy od początkowego stanu rzęs, wydzielania żebym oraz potliwości. Doklejane rzęsy wypadają wraz z naturalnymi, w cyklu wzrostu włosa, trwa on przeciętnie 8 tygodni. Przedłużona rzęsa może odpaść również pod wpływem mechanicznych czynników. Szacuje się, że panie z grubymi i długimi włosami noszą je do 30 dni.

Ile trwa zabieg?

Pierwsze przedłużanie trwa zdecydowanie najdłużej czas ten może wynieść nawet 5 godzin ! Jednak czytając opinie pań przekonujemy się, że średnio czas ten szacuje się na ok. 2 godziny. Uzupełnienie zaś trwa do godziny czasu.

Przedłużanie rzęs opinie

Przedłużanie rzęs od zawsze budziło sporo kontrowersji i raz na zawsze podzieliło świat beauty. Jedni twierdzą, że doczepiane rzęsy uszkadzają nasze naturalne włoski, inni zaś przekonują ,że nie ma to wpływu na ich faktyczny stan. Jedni uważają, że nadmiar włosków oszpeca oko, drudzy są zachwyceni efektem jaki można osiągnąć. Tak więc jak to od zawsze bywa ile ludzi tyle opinii.

Przedłużanie rzęs Radom

Rate this post