Vlastnosti Amly, cenové efekty a pozitivní účinky na zdraví

V posledních letech je velký tlak na bezchybný vzhled a vyrýsovanou postavu. To lze provést především mezi ženami. Takové chování rozhodně není obdivuhodné a honba za ideálem je zbytečná, protože v tomto světě ideální lidé prostě neexistují.

Můžete však získat rostlinné produkty nebo ovoce, které nám umožní zvýšit sebevědomí a také nás přiblíží vytvořenému ideálu. Amla byla dlouho považována za nejdůležitější rostlinu v léčebném systému Východu. Přírodní produkt, který nám lidem v plném zdraví zajistí dlouhověkost.

Amla, skvělá rostlina

Amla je keř původem z Indie. Vypadá jako zelené květy. Chuť je nakyslá a intenzivně kyselá. Připomíná angrešt. Plody získané právě z tohoto stromu mají mnoho využití. Vlastnosti Amly se velmi často využívají v péči o tělo i při léčbě. Amla prášek se používá při ošetření vlasů, těla a obličeje. Tyto plody obsahují významné množství vitamínu C, polyfenolů a falvonidů. Dělají z něj tedy produkt s antioxidačními vlastnostmi.

Amla kde koupit a cena?

Produkty s plody indického stromu lze zakoupit v internetových obchodech nebo některých lékárnách. Bohužel v Polsku je těžké sehnat čerstvé ovoce. Doporučují se však přípravky vyrobené v procesu sušení nebo mletí ovoce. Amlo, cena , kterou je třeba zaplatit, je asi 20-30 PLN za balíček.

Amla jak jíst?

Jedním ze základních receptů je smíchání 1,5 g prášku Amla s vodou. Práškový produkt lze přidat i do jogurtů nebo ovocných koktejlů.

Vlastnosti Amla

  • Podporuje trávicí systém
  • Vyživuje pokožku hlavy a vlasy
  • Je považován za přírodní antioxidant
  • Zdroj vitaminu C
  • Doporučuje se při srdečních chorobách i cukrovce
  • Vyznačuje se antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi
péče o vlasy panda

Hair Care Panda

Amla na hubnutí

Toto úžasné ovoce má vlastnosti, které urychlují proces hubnutí. Stojí za to ji zavést do svého jídelníčku, když sníte o ztrátě zbytečných kilogramů. Zabraňuje tzv. poklesu krevního cukru. hypoglykémie. Chrání tak před náhlými záchvaty hladu. Navíc zintenzivňuje metabolismus tuků. Na trhu najdeme stále více přípravků s obsahem indického angreštu. Kromě zdravé suplementace se vyplatí pamatovat na nezbytnou fyzickou aktivitu, pak bude naše hubnutí jistě efektivnější. Nezbytnou součástí tohoto procesu je také strava. Spotřebitelé, kteří denně vedou zdravý životní styl, připustili, že po přidání suplementace ovocem Amla se jejich výsledky v hubnutí výrazně zlepšily.

Amla se používá v kosmetice

Plody Indian Agress mají blahodárné vlastnosti na posílení vlasů. Použití amla oleje při masáži hlavy vyživuje prameny a stimuluje jejich růst. Olej také zabraňuje vzniku lupů a zklidňuje podráždění pokožky hlavy.

Amla na vlasy

Vlasové oleje jsou primární aplikací extraktu Amla. Jejich cenné vlastnosti dodávají kosmetice vysoce účinné působení. Přípravek ve formě oleje snižuje vypadávání vlasů posílením cibulí. Vlasy začínají rychleji růst a jsou mnohem hustší. Dodává jim nádherný lesk a také působí proti lupům. Prohlubuje tmavý odstín pramenů. Olej navíc dodává vlasům pružnost.

Amla pro koho?

Použití se doporučuje v první řadě ženám, které chtějí řádnou péči a zdravý vzhled. Systematické doplňování indického ovoce účinně vyživuje a regeneruje pokožku hlavy a vlasy.

prémiový kolagen 5000

Premium Collagen 5000

Rate this post